czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaLifestyleMaria Zacharowa. Jej pikantne zdjęcia zyskują drugie życie

Maria Zacharowa. Jej pikantne zdjęcia zyskują drugie życie

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa to Rosjanka z krwi i kości. Ma się za atrakcyjną kobietę i - jak wiele osób żyjących w ubogich społeczeństwach - lubi podkreślać swój status majątkowy i pozycję. W ostatnich dniach głośno o jej pikantnych zdjęciach, które trafiły do sieci już w 2015 roku.

Maria Zacharowa umie wyglądać dobrze, ale umie też kompletnie nasrana usprawiedliwiać rosyjską agresję na Ukrainę tym, że Ukrainki nie chciały podzielić się z Rosjankami przepisem na barszcz (fot. youtube)

Maria Zacharowa jak ulał pasuje do obecnej administracji Kremla. Lubi się napić, a pod wyraźnym wpływem zdarza jej się nawet występować na konferencjach prasowych. Jej wypowiedzi przepełnia duma z przynależności do narodu rosyjskiego, imperium ̶z̶b̶r̶o̶d̶n̶i̶a̶r̶z̶y̶ carów, rozciągającego się od morza do morza i narzucającego swoją wolę ̶n̶i̶e̶p̶o̶d̶l̶e̶g̶ł̶y̶m̶ ̶p̶a̶ń̶s̶t̶w̶o̶m̶ maluczkim. Zacharowa jest też dumna ze swojego wyglądu i w swoich mediach społecznościowych publikuje wiele prowokacyjnych zdjęć.

Maria Zacharowa wstydu nie ma

O Zacharowej w ostatnim czasie jest głośno ze względu na jej buńczuczne i skrajnie szowinistyczne wypowiedzi dotyczące rosyjskiej agresji na Ukrainę. Ale rzeczniczka MSZ jest też wykorzystywana przez Kreml do misji specjalnych. Do ocieplania wizerunku Rosji służyło jej konto Instagramie, na którym była bardzo aktywna (prawie ćwierć miliona obserwujących). To jednak pozostaje nieaktualizowane od 24 kwietnia (podobno Rosjanie maja jakieś problemy z logowaniem do serwisu).

W 2020 roku wywołała burzę, publikując w tym serwisie zdjęcie bez stanika (ale za to w koszulce na ramiączka), ale stać ją na jeszcze więcej. Na początku 2017 roku można było zobaczyć jej odważną sesję w magazynie Maxim. Zacharowa prezentowała nienaganną figurę i kuszącą opaleniznę, a na niektórych ujęciach była całkiem topless. Czy można uwierzyć, że kraj, który do komunikowania światu niuansów swojej polityki zagranicznej wybiera taką kobietę jest zbrodniczym reżimem?

W ostatnim czasie Zacharowa, już przeszło 46-letnia ogranicza się do skromniejszych „selfie”, ale w lipcu tego roku znów była oskarżana o wulgarność i brak smaku. W czasie, gdy niektórzy Rosjanie niemal przymierali głodem i narzekali na niedobory niemalże wszystkich produktów spożywczych, w tym owoców sezonowych, Zacharowa w wyzywający sposób jadła świeże i dorodne truskawki. Docinki wzbudzało zarówno to, jak również jej fryzura i strój – kojarzące się raczej z nastolatkami niż dojrzałą kobietą.

Maria Zacharowa i jej sesja ślubna

Przy tej okazji internauci przypominali niesławna sesję ślubną Zacharowej. W 2005 roku, niedługo po tym, jak została sekretarz prasowa stałej misji federacji rosyjskiej przy siedzibie ONZ w Nowym Jorku, 30-latka wzięła ślub w tamtejszym konsulacie Rosji. Młodym towarzyszył gruziński fotograf, który na ich życzenie zorganizował im pikantną sesję zdjęciową. Zacharowa pokazała jedno z ujęć dopiero w 10 rocznicę ślubu, 7 listopada 2015 roku.

Fotograf potraktował jej aktywność jako pozwolenie na publikację pozostałych zdjęć. Otrzymała je redakcja gazety „Komsomolska Prawda”, a sesja zbulwersowała Rosjan. Wulgarność, brak smaku i chwalenie się przepychem – wszystko, co wzbudza śmiech politowania również w przypadku podobnych przedsięwzięć w Polsce, w Rosji występuje na jeszcze wyższym poziomie. „Mam ochotę zjeść cię razem z frytkami, ale mąż prosi mnie, bym odpuściła” – napisała Zacharowa do fotografa.

Polecamy:

Po rosyjskiej agresji na Ukrainę internauci prześcigają się w obśmiewaniu Władimira Putina, generała Zołotowa (znanego jako Denaturow), znikającego Siergieja Szojgu czy Siergieja Ławrowa, który łudząco przypomina jednego z dowódców orków z „Władcy Pierścieni”. Żartownisie nie oszczędzają też Zacharowej. Pikantna sesja ślubna obecnej rzeczniczki rosyjskiego MSZ doczekała się nowej dali złośliwych komentarzy i przeróbek ze strony internautów.

Czytaj też:

Maciej Deja
Maciej Deja
Wyrobnik-dyletant, editor in-chief w trzyosobowym zespole TrueStory.pl. Wcześniej w redakcjach: Salon24.pl, FAKT24.PL, Wirtualna Polska, Agencja AIP, iGol.pl.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NajNOWsze

NajPOPULARNIEJsze