poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaLifestylePolina Kowaliewa. Przybrana córka Ławrowa pławi się w luksusach

Polina Kowaliewa. Przybrana córka Ławrowa pławi się w luksusach

Polina Kowaliewa to atrakcyjna 26-letnia Rosjanka mieszkająca w Londynie. Mieszka w ogromnym apartamencie w Kensington, a jej konto na Instagramie świadczy o tym, że żyje jak prawdziwa celebrytka. Najdroższe ciuchy i imprezy, życie jak wieczne wakacje. I co? I nic, poza tym, że Polina to przybrana córka Siergieja Ławrowa.

Polina Kowaliewa miała w życiu szczęście. Przybrana córka Siergieja Ławrowa już w wieku 21 lat dysponowała 4,4 mln funtów w gotówce na ten luksusowy apartament w dzielnicy Kensington w Londynie (fot. Twitter)

Siergiej Ławrow to osoba dająca twarz wszystkiemu, co zrobił Władimir Putin, na arenie międzynarodowej. Jako jeden z najbliższych sojuszników prezydenta Rosji, rzecznik i obrońca jego poczynań, w świetle inwazji na Ukrainę, jest zbrodniarzem wojennym. Jest też typowym przedstawicielem rosyjskiej elity, który lubi się zabezpieczyć finansowo na wypadek, gdyby jego pozycja w Rosji osłabła.

Siergiej Ławrow i jego przybrana rodzina

Siergiej Ławrow przez ostatnie 50 lat miał „oficjalną” żonę, z którą ożenił się jeszcze w czasach studenckich. Maria Aleksandrowna od dekad nie pokazuje się publicznie, nie wiadomo, czym się zajmuje i jakie są jej relacje z mężem. Co innego Swietłana Poliakowa. To ona jest faktyczną żoną szefa rosyjskiego MSZ, z którym jest związana przynajmniej od początku XXI wieku.

Jej rolę przy boku Siergieja Ławrowa już w 2014 roku ujawnił przebywający obecnie w łagrze Aleksiej Nawalny. Opozycjonista przekonywał, że była aktorka jest szarą eminencją w rosyjskim MSZ, a jej relacje z wszechwładnym ministrem są tak bliskie, że zagraniczni dyplomaci często traktują ją, jak jego żonę, a nawet tak się do niej zwracają. Kobieta ponad 60 razy korzystała za samolotu rosyjskiego MSZ, często towarzyszyła jej też matka i siostrzenica.

Ławrow funduje jej drogie wakacje, delegacje i prezenty. Nawalny szacował jej prywatny majątek na 14 mln dolarów, z czego połowę stanowi apartament w najlepszej dzielnicy Moskwy. Poliakowa ma też wyjątkowe upodobanie do drogich samochodów. Wyjątkowo dobrze powodzi się też jej córce z poprzedniego związku, mieszkającej w londyńskiej dzielnicy Kensington Polinie Kowaliewej.

Polina Kowaliewa i mieszkanie w Kensington za 4,4 mln funtów

Mieszkanie przy High Street posiada już od roku 2017. Mimo że Rosjanka nie zajmuje się niczym konkretnym, w wieku 21 lat było ją stać kupić je za gotówkę. 4,4 mln funtów to w końcu nie tak dużo pieniędzy. Biologiczny ojciec Kowaliewej nie jest żadnym oligarchą, ona sama też nie wyszła bogato za mąż. Wszystkie tropy, jeśli chodzi o jej źródło utrzymania, wskazują na matkę i jej potężnego partnera.

Na stole w moskiewskim mieszkaniu Poliakowej stoją portrety Ławrowa. Na jednym zdjęciu wrzuconym przez jej córkę na Instagram, widać go zresztą we własnej osobie. To, dowody kupna rezydencji oraz rejestry podróży lotniczych, to zdaniem działaczki Marii Pewczych wystarczający dowód na to, by brytyjski władze zajęły jej majątek w oparciu o prawo dotyczące nieuzasadnionego wzbogacenia się.

Polecamy:

Siergiej Ławrow z przybraną żoną i córką objęci sankcjami?

„Polina i jej mama muszą zostać obłożone sankcjami. Polina musi spakować walizki Louis Vuitton, pożegnać się ze swoim brytyjskim życiem i opuścić Wielką Brytanię” – przrekonuje związana z Aleksiejem Nawalnym sygnalistka. Pewczych oskarżono publicznie o otrucie 46-latka na polecenie brytyjskiego wywiadu. Zrobił to Siergiej Ławrow, który przekonywał też, że MI6 zainscenizowało otrucie Siergieja i Julii Skripalów w Salisbury.

„Ławrow wygłaszał liczne przemówienia o złym anglosaskim świecie i okropnych liberalnych krajach zachodnich, które chcą zniszczyć Rosję i Ukrainę. Dlaczego więc, u licha, jego przybrana córka mieszka w centrum Londynu? Dlaczego nie na Krymie lub w Donbasie, dlaczego się tam nie przeprowadzi?” – czytamy we wpisach Pewczych na Twitterze.

Czytaj też:

To_tylko Redaktor
To_tylko Redaktor
Konto należące do redakcji TrueStory. Czasem wykorzystywane do puszczania niepodpisanych wiadomości od czytelników.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NajNOWsze

NajPOPULARNIEJsze