środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaKulturaSerialePiotr Adamczyk w zwiastunie Marvela! Zmierzy się z Avengersem

Piotr Adamczyk w zwiastunie Marvela! Zmierzy się z Avengersem

Piotr Adamczyk zagra w filmie z uniwersum Marvela? Takie plotki krążyły już od pewnego czasu. Teraz wszystko stało się jasne. Aktora znanego z roli Jana Pawła II, a ostatnio etatowego współpracownik Patryka Vegi, zobaczymy na jednym ekranie z jednym z Avengersów.

Piotr Adamczyk zagrał w serialu „Hawkeye”. Premiera już 24 listopada
  • Piotr Adamczyk może w końcu potwierdzić spekulacje
  • Polski aktor zagra w hollywoodzkim hicie Marvela
  • Adamczyk będzie czarnym charakterem w serialu „Hawkeye”
  • Jego rywalem będzie jeden z Avengersów, w którego wcieli się Jeremy Renner

W sieci ukazał się zwiastun serialu „Hawkeye”. To kolejna po „Czarnej Wdowie” ze Scarlett Johanson „solowa” produkcja, którą dostał jeden z Avengersów.

Piotr Adamczyk w serialu „Hawkeye”. Jego rywalem będzie Jeremy Renner

Głównym bohaterem serialu będzie tytułowy „Hawkeye”, czyli Clint Burton, grany przez Jeremy’ego Rennera. Po rozpadzie Avengersów to właśnie zabójczo skuteczny łucznik będzie musiał zmierzyć się z gangiem przestępców, wśród których zobaczymy Adamczyka.

Znany z roli Jana Pawła II aktor do momentu publikacji zwiastuna nie mógł ujawniać, w jakim filmie zagra. Wiadomo było, że Adamczyk latał do Atlanty, gdzie brał udział w zdjęciach do dużej produkcji. Tylko tyle przyznał prowadzącym „Dzień dobry TVN” w lutym tego roku.

Pytania pojawiły się po tym, jak aktywność aktora w mediach tradycyjnych i społecznościowych w całość połączył autor bloga „Łysy z Marvela”. Lakoniczne informacje dotyczące produkcji Marvela oraz zamieszczone na Instagramie wspólne zdjęcie Adamczyka z potwierdzoną członkinią obsady okazały się dobrymi tropami.

Piotr Adamczyk w serialu Marvela. Inny Polak miał już wcześniej epizod w „Avengersach”

Na zwiastunie widać postać graną przez Polaka w walce z Kate Bishop (w którą wciela się Hailee Stanfield). Później rzuca koktajlem Mołotowa w szybę pomieszczenia, w którym przebywa Clint Burton. Prawdziwe utrapienie będą z nim mieli.

Piotr Adamczyk to nie pierwszy Polak, który pojawił się w obsadzie marvelowskiego blockbustera. Niewielki epizod w „Avengersach” zaliczył reżyser Jerzy Skolimowski. Polak wcielił się w byłego rosyjskiego wojskowego, który torturował Nataszę Romanow (Scarlet Johanson) w jednej z pierwszych scen filmu. Wszystko wskazuje na to, że występ Adamczyka będzie bardziej znaczący.

Premiera serialu „Hawkeye” 24 listopada na platformie Disney+.

Maciej Deja
Maciej Deja
Wyrobnik-dyletant, editor in-chief w trzyosobowym zespole TrueStory.pl. Wcześniej w redakcjach: Salon24.pl, FAKT24.PL, Wirtualna Polska, Agencja AIP, iGol.pl.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NajNOWsze

NajPOPULARNIEJsze