poniedziałek, 11 grudnia, 2023
Strona głównaLifestyleYoung Leosia i Jaś Kapela razem! Para wspólnie bawi się na Karaibach!

Young Leosia i Jaś Kapela razem! Para wspólnie bawi się na Karaibach!

SZOK! Otrzymaliśmy zdjęcie wysłane nam przez jednego z czytelników. Ujawnia on, że znany bokser i lewicowy poeta Jaś Kapela i raperka Young Leosia, bawią się wspólnie na Karaibach! Czy to początek relacji, która wywróci do góry nogami polski show biznes? A może tylko ściema, mająca skupić uwagę mediów przed wydaniem ICH WSPÓLNEJ PŁYTY.

Jaś Kapela i Young Leosia tańczą w rytm przeboju Szklanki (fot. ANONIMOWY INTERNAUTA)

Jaś Kapela i Young Leosia razem? To pytanie zadaje sobie dziś cała Polska! Związek lewicowego poety i raperki byłby szokiem dla wielu komentatorów polskiego show biznesu. Nadesłane nam zdjęcia nie zostawiają jednak złudzeń. Jaś Kapela i Young Leosia są wspólnie na Karaibach, gdzie nie tylko się opalają, ale też dziko imprezują.

Wszystkie pytania na temat relacji Young Leosia i Jaś Kapela, będą musiały zaczekać do czasu ich powrotu do Polski. Gdzie się poznali? Czy to Jaś zagadał pierwszy? Która fraza w jego poezji najbardziej inspiruje Leosię we własnej twórczości? True Story wkrótce opublikuje serię siedemnastu tekstów na ten temat, w których udzielimy wymijających odpowiedzi.

Na razie plotki donoszą, że Jaś Kapela wpadł w oko Young Leosi po walce Prime MMA, w której zmasakrował byłego pracownika TVP, Ziemowita Piasta-Kossakowskiego. Ponadto zarówno Young Leosia jak i Jaś Kapela są fanami tatuaży. Kto wie, może kiedyś wytatuują sobie swoje imiona, albo datę narodzin dziecka?

Wszystkim domysłom na temat Jasia Kapeli i Young Leosi rysu wiarygodności dodaje fakt, że kolejną ofiarą, która ma lekkomyślnie wejść z Jasiem do oktagonu, ma być jego imiennik – Jan Śpiewak. Popularny aktywista podpadł Internautom, gdy zaatakował Young Leosie za zabieg plastyczny, polegający na powiększeniu biustu. Dla Jasia to miało być zbyt wiele. A konflikt między Kapelą, a Śpiewakiem ma zostać rozstrzygnięty w ringu.

Istnieje także druga, mniej romantyczna wersja wydarzeń. Mówi ona, że Jaś Kapela i Young Leosia celowo rozpuszczają plotki na temat swojego romansu, aby podbić zainteresowanie obojgiem. Później „para” miałaby wydać wspólną płytę.

Maja Staśko i Michał Matczak (raper Mata). Wczoraj wrogowie, dziś przyjaciele, a jutro?

Otrzymaliśmy także anonimowy list, w którym nasz wierny czytelnik docenia przemianę TrueStory w tabloid, a przy okazji dzieli się z nami plotką na temat relacji Maja Staśko i Michał Matczak (mata). Zacytujmy fragment:

„Zajebiście, że w końcu piszecie o czymś ważnym, a nie tylko o polityce. Jeśli chcecie dalej rozwijać się jako strona rozrywkowa, to mam dla was temat. Chodzi o Maja Staśko i Matę. Słyszałem na mieście, że ich dotychczasowy konflikt był ustawką, mającą na celu podbicie zainteresowania płytą Maty”.

Zazwyczaj nie traktujemy takich plotek poważnie, ale tym razem zrobiliśmy inaczej. Co jeśli słynne wyrzucenie matczakburgera było wymyślone przez speców od piaru? Czy w ten proceder był zamieszany także Krzysztof Stanowski, który wspominał o całej akcji na swoim kanale? Co jeśli rzeczywistość wokół nas jest sterowana przez reżyserów, a my łudzimy się że mamy na cokolwiek wpływ jak w „Truman Show”? Czy światem rządzą jaszczury?

Odpowiedzi nie poznamy w kolejnych artykułach.

Zobacz też:

To_tylko Redaktor
To_tylko Redaktor
Konto należące do redakcji TrueStory. Czasem wykorzystywane do puszczania niepodpisanych wiadomości od czytelników.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NajNOWsze

NajPOPULARNIEJsze

Ostatnie komentarze