wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaTrueStoryPublikuj w TrueStory. Nabór dla autorów tekstów

Publikuj w TrueStory. Nabór dla autorów tekstów

Zapraszamy na otwarty nabór dla autorów tekstów na TrueStory. Najlepszym osobom zaproponujemy płatną współpracę.

  • Zawsze chciałeś się podzielić ze światem swoimi przemyśleniami?
  • Narobiłaś się nad tekstem, którego nie przyjęła inna redakcja?
  • Masz w szufladzie genialną eseistykę, ale nikt nie chce jej czytać?

Wyślij nam tekst (o objętości co najmniej 2500-3000 znaków, czyli ok. 1 strona A4) za pośrednictwem naszego Facebooka albo na adres e-mailowy [email protected].

Nie interesują nas żadne CV ani listy motywacyjne. Dla nas osoba, która jest absolutnym debiutantem, stoi na równi z wieloletnimi wyjadaczami, jeśli tylko ma coś wartościowego do przekazania i powiedzenia. Obchodzi nas głównie to, co stanowi DNA naszej strony – szerokie zainteresowania, pasja do odkrywania świata, błysk w oku.

Mówimy „nie” poprawności politycznej. Możemy opublikować rzeczy, o których inni boją się pomyśleć. Interesują nas zwłaszcza zagadnienia polityki krajowej i zagranicznej, ekologia, nowe technologie czy szeroko pojęta kultura, ale nie będziemy się ograniczać, jeśli trafimy na jakąś perełkę.

Nie gwarantujemy opublikowania wszystkiego, co otrzymamy, ale obiecujemy pochylić się nad każdym tekstem. Granicą są materiały nawołujące do nienawiści, promujące skrajne czy totalitarne poglądy (w tym mieści się popieranie rosyjskiej inwazji na Ukrainę) albo mające charakter pseudonauki.

Najlepszym osobom zaproponujemy stałą, płatną współpracę z naszym magazynem – i oczywiście platformę do wielkiej kariery publicystycznej. Zapraszamy!

To_tylko Redaktor
To_tylko Redaktor
Konto należące do redakcji TrueStory. Czasem wykorzystywane do puszczania niepodpisanych wiadomości od czytelników.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NajNOWsze

NajPOPULARNIEJsze