wtorek, 28 września, 2021
Strona głównaBez kategoriiCześć, witajcie na TrueStory!

Cześć, witajcie na TrueStory!

Przepraszamy mazowiecką PO, sami się prosiliście

Chcieliście mieć medium, które byłoby hubem informacyjno-rozrywkowym tworzonym z myślą o dzisiejszych 20 i 30 latkach? Polskiego Vice’a albo Buzzfeeda? No to tego nie dostaniecie. Jest tylko Jacek Kurski, Woronicza 17, dwa metry gruzu i my, twórcy nowego kanału TVP Teens, który sprawi, że porzucicie swoje zachodnie telefony i wesprzecie władzę PiS. Tu na zdjęciu stoimy przed siedzibą telewizji-matki, prezentując swoje oddanie Niech żyje partia! Niech zbiory sorga będą obfite!

A tak poważnie to:

FUCK THE NEWS. Niech inni zabijają się o palmę pierwszeństwa w dostarczeniu kilku zdań od tego czy innego polityka. Czy w takim szumie medialnym, ktokolwiek poza zawodowymi dziennikarzami, w ogóle jest w stanie śledzić, co się dzieje na świecie? Wolimy inne podejście. Rozłożymy wiadomości na części pierwsze, pokażemy skąd nowe zjawiska biorą swoje źródło i kto na nich korzysta. Wybieramy rzetelność ponad tempo pracy.

Po drugie, to co nas łączy to wspólnota pokoleniowa. Jesteśmy ciekawi na ile nasze doświadczenia są zbieżne, a na ile się różnią, co nas uformowało, a co sprawia, że często mimo podobnego wieku nie możemy się ze sobą dogadać. Przyjrzymy się latom 90. i 2000, odpowiadając na pytanie „jakim pokoleniem tak naprawdę jesteśmy?”. Gwarantujemy wam, że odpowiedzi „marudnym” czy „roszczeniowym” na pewno nas nie zadowolą.

Last but not least, chcielibyśmy usunąć granicę między autorami i czytelnikami tej strony. Nabór w nasze skromne progi jest otwarty. Jeśli tylko wierzysz w to że umiesz pisać, masz coś do powiedzenia, a Twoje teksty są zbieżne z DNA naszej strony, to pisz na [email protected]

Twórzmy dla siebie, nie dla algorytmów!

Janek Rojewski, Maciek Deja

Jan Rojewskihttps://truestory.pl
Pisarz, dziennikarz. Publikował m.in. na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Onetu, Tygodnika Powszechnego. Był stałym współpracownikiem Wirtualnej Polski i Tygodnika POLITYKA. Od września 2021 roku redaktor naczelny True Story.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner