niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaTrueStoryCześć, witajcie na TrueStory!

Cześć, witajcie na TrueStory!

Przepraszamy mazowiecką PO, sami się prosiliście

Chcieliście mieć medium, które byłoby hubem informacyjno-rozrywkowym tworzonym z myślą o dzisiejszych 20 i 30 latkach? Polskiego Vice’a albo Buzzfeeda? No to tego nie dostaniecie. Jest tylko Jacek Kurski, Woronicza 17, dwa metry gruzu i my, twórcy nowego kanału TVP Teens, który sprawi, że porzucicie swoje zachodnie telefony i wesprzecie władzę PiS. Tu na zdjęciu stoimy przed siedzibą telewizji-matki, prezentując swoje oddanie Niech żyje partia! Niech zbiory sorga będą obfite!

A tak poważnie to:

FUCK THE NEWS. Niech inni zabijają się o palmę pierwszeństwa w dostarczeniu kilku zdań od tego czy innego polityka. Czy w takim szumie medialnym, ktokolwiek poza zawodowymi dziennikarzami, w ogóle jest w stanie śledzić, co się dzieje na świecie? Wolimy inne podejście. Rozłożymy wiadomości na części pierwsze, pokażemy skąd nowe zjawiska biorą swoje źródło i kto na nich korzysta. Wybieramy rzetelność ponad tempo pracy.

Po drugie, to co nas łączy to wspólnota pokoleniowa. Jesteśmy ciekawi na ile nasze doświadczenia są zbieżne, a na ile się różnią, co nas uformowało, a co sprawia, że często mimo podobnego wieku nie możemy się ze sobą dogadać. Przyjrzymy się latom 90. i 2000, odpowiadając na pytanie „jakim pokoleniem tak naprawdę jesteśmy?”. Gwarantujemy wam, że odpowiedzi „marudnym” czy „roszczeniowym” na pewno nas nie zadowolą.

Last but not least, chcielibyśmy usunąć granicę między autorami i czytelnikami tej strony. Nabór w nasze skromne progi jest otwarty. Jeśli tylko wierzysz w to że umiesz pisać, masz coś do powiedzenia, a Twoje teksty są zbieżne z DNA naszej strony, to pisz na [email protected]

Twórzmy dla siebie, nie dla algorytmów!

Janek Rojewski, Maciek Deja

Jan Rojewski
Jan Rojewskihttps://truestory.pl
Pisarz, dziennikarz. Publikował m.in. na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Onetu, Tygodnika Powszechnego. Był stałym współpracownikiem Wirtualnej Polski i Tygodnika POLITYKA. Od września 2021 roku redaktor naczelny True Story.
ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NajNOWsze

NajPOPULARNIEJsze